Reformer Pilates

Reformer Pilates direnci ve egzersiz çeşitliliği kişiye göre ayarlanabilir yatak benzeri bir platformdur.

Klinik Pilates

Klinik Pilates, bireysel ihtiyaçlarınıza göre oluşturulan güvenli ve etkili bir egzersiz metodudur.

Hamilelikte Pilates

Pilates, bebek ve anne için egzersizin en güvenilir formlarından biridir.

Pilates Metod

Pilates metodu gövdenin ana merkezinin yani lumbopelvik bölge stabilitesinin sağlanmasının önemini vurgulayan zihin ve beden merkezleme tekniğidir.

Core Align

İlham Verici, Ahenkli ve Kişiye Özel Bir Hareket Sanatı

TRX

TRX jiu jitsu kemeri ve paraşüt ağı kullanarak yarattığı sistemle, ismiyle uyumlu yolculuğuna başladı.

Bosu

Bosu denge eğitimi neredeyse her pozisyonda ve egzersiz çeşidinde sıkı bir denge eğitimi deneyimi sağlar.

MoTR

Kullanışlı tasarımı sayesinde sınırsız sayıda egzersiz programı oluşturmaya yardımcı olur.

Keyifli Bir Yolculuk : TRX

TRX 1997 yılında Randy Hetrick isminde bir askerin jiu jitsu kemeri ve paraşüt ağı kullanarak yarattığı sistemle, ismiyle uyumlu yolculuğuna başladı. TRX Travel X isminin kısaltılmasıyla ortaya çıkması nedeniyle egzersizin keyifli yolculuğu olarak da nitelendirilebilir. Zaman içinde atletlerin, düzenli egzersiz yapanların ve egzersiz koçlarının kullandığı bir sisteme dönüşen TRX kolay kullanımı dolayısıyla gittikçe yaygınlaşan bir egzersiz ekipmanı haline gelmiş ve pek çok spor salonuna ulaşma imkanı bulmuştur. 2006 yılında uluslararası pazara girmesiyle birlikte bilinirliği artmıştır. Askerler , eğitmenler ve sporcuların programlarında düzenli olarak yer ayırdığı TRX, dünyanın dört bir yanından her yıl binlerce kişiyle tanışma imkanı buluyor. Siz de bu eğlenceli yolculuğa TRX ile çıkmak ister misiniz?

TRX

NEDEN TRX?

Sağlık durumunun engel oluşturmayacağı herkesin uygulayabileceği, kişiye göre modifiye edilebilecek bir egzersiz deneyimi sağladığı için Egzersize yeni başlayanlar Koşucular Bisikletçiler Cross- trainers Askeri eğitimde Savunma sporuyla uğraşanlar Uygulaması oldukça kolay TRX egzersizleri 7 temel hareketten uyarlanmıştır. Bu 7 temel egzersizi öğrenip, çeşitlendirmek daha sağlam bir vücut elde etmenize yardımcı olacak. 1- Push 2- Pull 3- Plank 4- Rotate 5- Hinge 6- Lunge 7- Squat

Etkileri kanıtlanmış bir egzersiz programı *

Yapılan bir çalışmaya göre kas kuvvetini, dayanıklılığı ve kardiyovasküler sistemi geliştirdiği, yağ yakımını hızlandırdığı bulunmuş.

ACE_TRXStudy.pdf

Stüdyomuzda Mat pilates, Reformer / Tower Pilates , CoreAlign , Bosu, TRX, Oov, MoTR ekipmanlarımız seans içinde gerekli ve yeterli etkiyi sağlayabilmek için kombine olarak kullanılabilmektedir.

Adres

Ilıca Mah. Palandöken Sok. No:4/B Narlıdere / İZMİR

Tüm hakları saklıdır - 2024 | Pt Dynamic.