ptdynamic

Keyifli Bir Yolculuk : TRX

TRX

TRX 1997 yılında Randy Hetrick isminde bir askerin jiu jitsu kemeri ve paraşüt ağı kullanarak yarattığı sistemle, ismiyle uyumlu yolculuğuna başladı. TRX Travel X isminin kısaltılmasıyla ortaya çıkması nedeniyle egzersizin keyifli yolculuğu olarak da nitelendirilebilir. Zaman içinde atletlerin, düzenli egzersiz yapanların ve egzersiz koçlarının kullandığı bir sisteme dönüşen TRX kolay kullanımı dolayısıyla gittikçe yaygınlaşan bir egzersiz ekipmanı haline gelmiş ve pek çok spor salonuna ulaşma imkanı bulmuştur. 2006 yılında uluslararası pazara girmesiyle birlikte bilinirliği artmıştır. Askerler , eğitmenler ve sporcuların programlarında düzenli olarak yer ayırdığı TRX, dünyanın dört bir yanından her yıl binlerce kişiyle tanışma imkanı buluyor. Siz de bu eğlenceli yolculuğa TRX ile çıkmak ister misiniz?

TRX İzmir

NEDEN TRX?

Sağlık durumunun engel oluşturmayacağı herkesin uygulayabileceği, kişiye göre modifiye edilebilecek bir egzersiz deneyimi sağladığı için

  • Egzersize yeni başlayanlar
  • Koşucular
  • Bisikletçiler
  • Cross- trainers
  • Askeri eğitimde
  • Savunma sporuyla uğraşanlar

Uygulaması oldukça kolay

TRX egzersizleri 7 temel hareketten uyarlanmıştır. Bu 7 temel egzersizi öğrenip, çeşitlendirmek daha sağlam bir vücut elde etmenize yardımcı olacak.

1- Push
2- Pull
3- Plank
4- Rotate
5- Hinge
6- Lunge
7- Squat

Etkileri kanıtlanmış bir egzersiz programı *

Yapılan bir çalışmaya göre kas kuvvetini, dayanıklılığı ve kardiyovasküler sistemi geliştirdiği, yağ yakımını hızlandırdığı bulunmuş.
*https://cdn2.hubspot.net/hubfs/2540174/trxtraining.com/assets/ACE_TRXStudy.pdf?t=1528306752182

Stüdyomuzda Mat pilates, Reformer / Tower Pilates , CoreAlign , Bosu, TRX, Oov, MoTR ekipmanlarımız seans içinde gerekli ve yeterli etkiyi sağlayabilmek için kombine olarak kullanılabilmektedir.
Adres

Ilıca Mah. Palandöken Sok. No:4/B
Narlıdere / İZMİR

Telefon

Randevu : +90 535 015 65 00

Email

Ofis : [email protected]

Sosyal Medya